żaluzje 50 mm na wymiar białe

Ponadczasowe żaluzje drewniane sznurkowe

Zasłony i firany powoli dochodzą do przeszłości. Coraz popularniejsze stają się wszelkiego rodzaju żaluzje, które oprócz walorów dekoracyjnych mają możliwość regulacji ilość wpuszczanego do pomieszczenia światła słonecznego – można przyciemnić biuro lub dowolny pokój, co bez wątpienia poprawia komfort przebywania w danym miejscu w czasie upału.

Nastrojowe i klimatyczne

Drewno jest materiałem, który poprawia klimat wnętrza – sprawia, że staje się ono miłe i przytulne. To materiał naturalny i wszystkie drewniane elementy wyposażenia wnętrza są ponadczasowe. Żaluzje drewniane bezinwazyjne tworzą klimatyczną osłonę i pięknie prezentuje się we wnętrzach urządzonych w stylach nowoczesnych, jak i w klasycznych. Dodatkową zaletą żaluzji drewnianych jest gra świateł w pomieszczeniu po ich zamontowaniu w oknie. Efekt przenikania promieni słonecznych przez lamele tworzy fantastyczną aurę, a wpadające światło  podkreśla urok wnętrza. Eleganckie wykończenia:  maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków sprawiają, że żaluzje drewniane sznurkowe znajdą uznanie wśród najbardziej wymagających użytkowników, np.: hotelarzy, czy właścicieli firm.

Surowiec – wysoko gatunkowe drzewo

Profile oraz górna maskownica żaluzji zostały wyprodukowane z najlepszego  drewna, zarówno egzotycznego, jak i europejskiego Żaluzję wyposażone są w bardzo dobrej jakości mechanizm pozwalający na podnoszenie opuszczanie i uchylanie lameli. Standardowo każda żaluzja posiada frontowy karnisz ozdobny. Naturalne drewno jest trwałe i nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Żaluzje 65 mm drewniane na długo zachowują swój przepiękny kolor i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażone są w mechanizm pozwalający na podnoszenie opuszczanie i uchylanie lameli. Kolory sznurków są zbliżone do wybarwienia lameli.

Funkcjonalność i uniwersalność

Wystrój wnętrza co pewien czas podlega zmianom. Dlatego tak ważne jest, aby wszystkie elementy ładnie ze sobą współgrały.  Żaluzje drewniane sznurkowe to produkt uniwersalny, który wspaniale prezentuje się w każdej aranżacji wnętrza.  Doskonale komponują się z drewnianymi meblami i parkietem. Wybierając jaśniejszy kolor drewnianych żaluzji, można uzyskać efekt optycznego powiększenia wnętrza, co oznacza, że mogą być montowane nawet w niewielkich pomieszczeniach. Zaletą  żaluzji drewnianych sznurkowych jest możliwość podnoszenia i opuszczania na dowolną wysokość oraz przesuwania pojedynczych lameli pod konkretnym kątem.

Żaluzje 50 mm na wymiar białe to ekskluzywna i bardzo elegancka przesłona okienna. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że znakomicie wyglądają wnętrzu i pasują do każdego wystroju pomieszczeń. Naturalne piękno drewna to kolejny walor, który jest brany pod uwagę przy wyborze żaluzji. Jest to produkt trwały i łatwy w montażu. Żaluzje drewniane pozwalają na sterowanie ilością światła słonecznego wypadającego do pomieszczenia. Jest to produkt, który spełnia wysokie oczekiwania pod względem funkcjonalności i estetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like