Drzwi z montażem w Sosnowcu – dlaczego warto wybrać usługę all inclusive?

Drzwi z montażem w Sosnowcu – dlaczego warto wybrać usługę all inclusive?

Znalezienie i zakup odpowiednich drzwi to dopiero połowa sukcesu. Ktoś przecież musi je jeszcze zamontować – i na pewno nie powinna to być osoba z przypadku. W naszym artykule wyjaśniamy, dlaczego najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Ciebie jest zdecydowanie się na drzwi z montażem. Dowiesz się też, gdzie warto skorzystać z takiej usługi w Sosnowcu i regionie.

Gwarancja fachowego montażu

Nie ma ważniejszego argumentu przemawiającego za tym, aby zdecydować się na drzwi z montażem. W przypadku usługi łączonej salon zapewnia fachowy montaż, który zostanie przeprowadzony przez doświadczoną ekipę. To gwarantuje nie tylko poprawne działanie drzwi, ale też brak jakichkolwiek problemów użytkowych w całym okresie ich eksploatacji. Nie bez znaczenia jest również estetyka montażu i zostawienie po sobie porządku przez profesjonalną ekipę.

Poprawki? Żaden problem

Oczywiście z różnych powodów może się zdarzyć, że nawet poprawnie zamontowane drzwi po pewnym czasie np. zaczną ocierać o futrynę. Jeśli montaż przeprowadzili fachowcy, to wystarczy złożyć reklamację w salonie i poczekać na bezpłatne poprawki.

Zachowanie gwarancji producenta

Praktycznie każdy producent drzwi warunkuje zachowanie gwarancji fabrycznej od tego, czy montaż został przeprowadzony przez profesjonalną ekipę. Z tego powodu warto się dwa razy zastanowić zanim powierzymy to zadanie np. wykonawcy remontu czy zabierzemy się za to samodzielnie.

Zaoszczędzisz sporo pieniędzy

Argument finansowy przemawia do większości z nas, a już na pewno na etapie kosztownego wykańczania mieszkania czy domu. Wiedz zatem, że zakup drzwi z montażem w Sosnowcu czy w dowolnym innym mieście zwyczajnie się opłaca.

Zobacz: gdy kupujesz same drzwi, to w ich cenę wliczony jest 23-procentowy podatek VAT. Z kolei drzwi z montażem to już usługa, obłożona 8-procentową stawką podatku. Proste wyliczenia potwierdzają, że wybierając opcję łączoną można zaoszczędzić aż 15%.

Odpada Ci problem transportu drzwi

Zamawiając drzwi wewnętrzne, zewnętrzne czy wejściowe, zawsze warto sobie zadać pytanie: w jaki sposób przetransportuję je do mieszkania lub domu? Przewóz ciężkich drzwi samochodem osobowym to słaby pomysł, a wypożyczenie auta dostawczego generuje spore koszty. To kolejny argument przemawiający za tym, aby postawić na usługę łączoną, czyli zakup drzwi z montażem.

W tym wariancie za transport drzwi pod wskazany adres odpowiada salon, a klient nie musi się niczym przejmować – również ryzykiem uszkodzenia drzwi w trakcie przewozu czy wnoszenia do mieszkania/domu.

Nie musisz szukać zewnętrznej ekipy montażowej

Wiele osób preferuje zakup drzwi bez usługi montażu, ponieważ nie wie jeszcze, kiedy zakupione skrzydła będą ostatecznie montowane – na przykład z powodu przeciągającego się remontu. Jednak nawet w takiej sytuacji warto postawić na usługę realizowaną przez salon drzwi (lub współpracującą z nim ekipę).

Dzięki temu odejdzie Ci obowiązek samodzielnego szukania montera, co w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie proste (z uwagi na wysokie ceny usług i odległe terminy realizacji).

Gdzie zamówisz drzwi z montażem w Sosnowcu?

Jeśli zależy Ci na tym, aby montaż został przeprowadzony przez naprawdę świetnych fachowców, to zachęcamy do wybrania się do sąsiednich Katowic. Znajdziesz tam renomowany salon DRZWI INSIDE, z którego oferty korzysta wielu klientów z Sosnowca.

DRZWI INSIDE to jeden z największych salonów w regionie, oferujący bardzo szeroki wybór drzwi wewnętrznych (m.in. Porta, Pol-skone, DRE, Erkado, Leon, Dorian, Korona, Eurodoor czy Ronkowski), zewnętrznych (m.in. Barański, Alu4U, Erkado czy Delta) oraz wejściowych.

W ofercie salonu znajdziesz również szereg akcesoriów do drzwi (klamki, szyldy, listwy, ościeżnice), a także podłogi laminowane, winylowe i naturalne oraz zabudowy ścian w drewnie, lustrze czy lacobelu.

Salon DRZWI INSIDE mieści się w Centrum Handlowym HOME CONCEPT w Katowicach, przy głównej trasie łączącej Katowice z Sosnowcem.

Więcej o tym, dlaczego opłaca się kupić drzwi z montażem, możesz przeczytać w artykule na stronie https://www.drzwi-inside.pl/szukasz-drzwi-z-montazem-w-sosnowcu-zapraszamy-do-drzwi-inside/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like