Komandor.pl – Twój pomocnik w aranżowaniu wymarzonego mieszkania!

Komandor.pl – Twój pomocnik w aranżowaniu wymarzonego mieszkania!

Kompletujesz wyposażenie do nowego domu? A może czeka Cię remont i wymiana umeblowania? Zobacz, w jaki sposób Komandor.pl pomaga w wykreowaniu komfortowej, pięknej i nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej. Poniżej znajdziesz kilka flagowych rozwiązań naszej marki. A to tylko mały wycinek tego, co mamy do zaoferowania. Zapraszamy!

Szafy przesuwne i narożne

Marka Komandor to doświadczony producent mebli z drzwiami przesuwnymi. Blisko trzy dekady temu zaczęliśmy promować nowoczesny wówczas system meblowy. Od tego czasu firma rozwinęła sprzedaż na skalę światową. Obecnie polskie, personalizowane i wykonane z dbałością o detale meble są już w domach ludzi w ponad 40 krajach na świecie.

W ofercie znaleźć można klasyczne szafy z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi. Da się je aranżować według uznania – począwszy od wyboru frontu z szerokiej gamy materiałów i barw, poprzez wyznaczenie głębokości i wysokości, po samą zawartość (półki, kosze, wieszaki). Są tu również szafy narożne, pozwalające lepiej zagospodarować przestrzeń albo podzielić wnętrze.

Regały, komody i szafki RTV

Urządzasz właśnie domowy salon? W takim razie z pewnością przyda się w nim pojemna, zgodna ze stylem aranżacji biblioteczka. W Komandor.pl można zamówić taki mebel w niemal dowolnej konfiguracji. Grubsze czy cieńsze półki, przeszklenia, drzwi uchylne, ażurowe ścianki… Wszystko zależy od Twojego gustu i potrzeb. Pamiętaj, żeby zróżnicować wysokość półek w zależności od posiadanego księgozbioru.

Inne meble, które świetnie odnajdą się w salonie, to komoda i szafka pod telewizor. Warto, aby były one spójne z pozostałym umeblowaniem. Wykonanie ich na wymiar pozwoli optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Dzięki temu nawet mały salon będzie wyglądał elegancko i estetycznie – bez zagracenia i chaosu. Szczególnie w niewielkich przestrzeniach strefa do przechowywania powinna być dobrze przemyślana i zaprojektowana.

Drzwi przesuwne podwieszane

Podział przestrzeni w apartamencie nie musi oznaczać stawiania mało praktycznych ścianek działowych. Zamiast tego można wybrać nowoczesne drzwi przesuwne. Ich górny moduł da się mocować zarówno do ścian, jak i do sufitu – zależnie od warunków przestrzennych. Podobnie jak skrzydła w szafach, i te drzwi personalizujemy pod względem materiału i barwy.

Niewątpliwie oryginalnym zastosowaniem przesuwnych frontów jest zainstalowanie ich jako wewnętrznych zasłon okiennych. Gdy nie chcesz zakładać tradycyjnych kotar, firan albo żaluzji, może właśnie takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę? Ciekawie zaprezentuje się ono we wnętrzach loftowych, rustykalnych albo nowoczesnych. Oczywiście styl drzwi trzeba już dostosować do wybranego nurtu, w jakim jest utrzymane całe pomieszczenie.

Komandor Designer – stwórz własną szafę!

Specjalnie dla klientów Komandor.pl przygotowaliśmy praktyczną  aplikację. Pozwala ona samodzielnie zaprojektować wybrany mebel. To intuicyjny program, który krok po kroku prowadzi przez kolejne etapy. Przykładowo, projektując szafę do sypialni, da się:

  • wybrać typ mebla – zależnie od pomieszczenia i typu drzwi,
  • ustalić, jak ma być usytuowana i jaki ma mieć kształt (na rzucie z góry),
  • określić rozmiar,
  • zaznaczyć, co ma być w niej przechowywane (od tego zależy budowa wnętrza szafy),
  • doprecyzować poszczególne elementy – plecy mebla, wymiary, kolory frontu itd.
  • wybrać właściwe moduły wnętrza

W ten sposób zostaje wygenerowana wizualizacja wyposażenia. Dzięki modułowi rozszerzonej j rzeczywistości sprawdzisz, jak szafa zaprezentuje się w swej docelowej lokalizacji. Ponadto można tu uzyskać darmową wycenę właśnie stworzonego rozwiązania.


Urządzanie ergonomicznej i przyjaznej przestrzeni do życia nie musi być żmudne i mocno czasochłonne. Wystarczy skorzystać z doświadczenia osób, które produkcję funkcjonalnych mebli na wymiar mają opanowaną do perfekcji. Komandor.pl pozostaje do Twojej dyspozycji w razie pytań lub wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Ponadczasowe żaluzje drewniane sznurkowe

Zasłony i firany powoli dochodzą do przeszłości. Coraz popularniejsze stają się wszelkiego rodzaju żaluzje, które oprócz walorów dekoracyjnych mają możliwość regulacji ilość wpuszczanego do pomieszczenia światła słonecznego – można przyciemnić…
View Post