Czym się charakteryzuje zamek Tedee by Gerda

Czym się charakteryzuje zamek Tedee by Gerda?

Zamek Tedee (posiadający atestowaną wkładkę GERDA) został stworzony przez zespół wysoce wykwalifikowanych oraz doświadczonych inżynierów. Celem jego powstania jest nie tylko ułatwienie ludziom codziennego funkcjonowania, ale także znaczące zwiększenie poziomu bezpieczeństwa domowników. Czym się charakteryzuje zamek Tedee Gerda? Jakie są jego funkcje?

Użyteczność zamka Tedee by Gerda

Omawiając funkcje i cechy charakterystyczne zamka Tedee by Gerda nie sposób nie wspomnieć o jego zastosowaniu. Tego typu inteligentny zamek stwarza użytkownikom wachlarz możliwości. Po pierwsze umożliwia otwieranie oraz zamykanie zamka bez konieczności posiadania kluczy (zdalna obsługa). Po drugie – można nim sterować z dowolnej lokalizacji, tak długo jak posiadamy połączenie z internetem. Do realizacji tego celu wykorzystuje się specjalną aplikację na smartfona lub Apple Watch. Po trzecie: posiadanie zamka Tedee umożliwia użytkownikom każdorazowe kontrolowanie otwarcia drzwi – właściciel domu lub mieszkania otrzymuje powiadomienie na telefon, co daje mu możliwość weryfikacji tego czy do domu dostał się ktoś niepowołany czy też nie. Dodatkowo aplikacja zapisuje historię otwierania i zamykania drzwi, do której wgląd dostępny jest na smartfonie (dziennik aktywności).  Zamek stwarza możliwość wykreowania trzech poziomów dostępu do danej lokalizacji: z poziomu właściciela (pełna funkcjonalność zamka i zarządzanie dostępami pozostałych użytkowników), z poziomu administratora (pełna funkcjonalność i zarządzanie dostępem dla gości) oraz  z poziomu gościa (otwieranie i zamykanie zamka zgodnie z przyznanym dostępem). Jest to idealny sposób na przekazanie zaufanym osobom lub najemcom dostępu do domu bez konieczności przekazywania im kluczy, co – w wielu przypadkach – wiąże się z ryzykiem dorobienia przez nich kluczy bez zgody i wiedzy właściciela.

Zestaw Tedee

Zamek Tedee Gerda sprzedawany jest w zestawach zawierających wszelkie, niezbędne do instalacji i użytkowania asortymenty. Zestawy obejmują trzy klucze do wkładek (na wypadek gdyby smartfon lub Apple Watch uległy rozładowaniu lub awarii – możliwe jest otwarcie zamka tradycyjnym kluczem),  przewód mikro USB, ładowarkę, a także zestaw narzędzi niezbędnych do montażu. Zarówno montaż jak i obsługa są niezwykle proste i intuicyjne.  Warto zwrócić uwagę na to, iż zamek Tedee Gerda jest rozwiązaniem coraz chętniej stosowanym przez miliony użytkowników na całym świecie, gdyż stwarza im poczucie bezpieczeństwa, gwarantuje komfort, jest niezawodny, funkcjonalny i innowacyjny. Jego zakupu powinny dokonać zarówno osoby fascynujące się nowoczesnymi technologiami jak i te pragnące zwiększyć swój komfort i bezpieczeństwo.

Więcej na temat zamka Tedee od Gerdy przeczytasz na stronie https://www.smartdoor.pl/oferta/zestaw-tedee-bridge na której również możesz go zamówić wraz z montażem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Poznaj style aranżacji ogrodu!

Chciałbyś, aby twój ogród był ozdobą posiadłości? Nie wiesz, jak zaaranżować przestrzeń za domem? Zobacz, jakie są style aranżacji ogrodu i przekonaj się, który najbardziej do ciebie pasuje. Ogród w…
View Post