Meblik jakość i bezpieczeństwo w dziecięcym pokoju

Meblik: jakość i bezpieczeństwo w dziecięcym pokoju

Młody człowiek to najbardziej wymagający klient. Ma wyobrażenie swojego azylu i pragnie, aby dorośli zapewnili mu realizację marzeń. Firma Meblik specjalizuje się w spełnianiu dziecięcych oczekiwań. Tworzona przez osoby, które wychowują dzieci w różnym wieku, potrafi wsłuchać się w ich potrzeby. Proponowane meble są estetyczne, ergonomiczne, a przede wszystkim bezpieczne. Certyfikat TÜV Rheinland Polska gwarantuje pomyślnie zaliczone testy na wytrzymałość, a znak zgodności Test+Monitoring, zapewni o pozytywnie przebytej kontroli na każdym etapie produkcji.

Ergonomicznie, nowocześnie i ładnie

Urządzanie pokoju dziecka należy zacząć od przeanalizowania układu pomieszczenia. Często nie jest to też największy metraż, zatem liczy się każdy, dobrze wykorzystany zakątek. Może się także zdarzyć, że pokój ma rzeczywiście sporą powierzchnię, ale dziecko chce mieć miejsce na realizowanie swoich treningów bokserskich, akrobatycznych lub sesji malarskich! Niezależnie od sytuacji, w każdym dziecięcym pokoju świetnie można wykorzystać zalety łóżka piętrowego Turbo. Nawet jeśli nie ogranicza nas przestrzeń, to może dziecko po prostu marzy o łóżku nad ziemią. Z kolei w małym pokoiku, będzie ono rozwiązaniem bardzo praktycznym. Proponowany model charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem oraz solidną i bezpieczną konstrukcją. Dzięki ciekawej kolorystyce łatwo dopasować właściwą wersję do każdego wnętrza. Łóżko z biurkiem występuje w wariancie White i Dark oraz w czterech kolorach Stone, Pink, Atlantic i Anthracite. Biurko zainstalowane pod łóżkiem ma duży rozmiar, dzięki czemu nadaje się do pokoju małego dziecka jak i nastolatka. Kolejnym bardzo ciekawym rozwiązaniem są schodki prowadzące do łóżka.
W rzeczywistości są ona wkomponowane w regał, który może pomieścić sporo książek lub zabawek. Dodatkowo ma dwie pojemne szuflady.  Stopnie, jak i rama łóżka wykonane są z drewna bukowego, a pozostałe części z płyty MDF. Wszystkie elementy są zabezpieczone bezbarwnym lakierem, a farby utwardzone światłem UV dla większej odporności na ewentualne uszkodzenia. Blat oraz regał są wykonane z płyty laminowanej. Użyte farby i lakiery mają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (PTA). Gwarantuje to bezpieczeństwo najmłodszym, nawet w przypadku alergii.

Meblik – rozwiązania przemyślane z największą dokładnością

Firma Meblik proponuje rozwiązanie bardzo praktyczne i ergonomiczne. Model łóżka Torbo z biurkiem i regałem przemyślano po szczegóły takie jak montaż na biurku listwy 3,5 cm, która zabezpiecza przed spadaniem z blatu drobnych przedmiotów. Ponadto jest estetyczna podobnie jak dyskretne i minimalistyczne uchwyty do szuflad przy regale. Elementy dwustronnie tapicerowane, pokryte są tkaniną zabezpieczoną przed wnikaniem zanieczyszczeń. Krawędzie mebla są zaokrąglone, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. W asortymencie firmy możemy znaleźć także materac czy tekstylia dedykowane do łóżka Turbo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Meble na wymiar – krok po kroku

Meble na wymiar znakomicie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się dosłownie każdy metr dostępnej przestrzeni. Dzięki nim każde wnętrze stanie się wygodne, ergonomiczne, a co więcej idealnie dopasowane do…
View Post