Krzesełko do karmienia, jak wybrać idealne?

Krzesełko do karmienia, jak wybrać idealne?

Opieka nad niemowlęciem to coraz to nowe wyzwania dla rodziców, radość z nabieranych przez maluszka umiejętności i z jego przepięknego uśmiechu. Kiedy dziecko zaczyna samodzielnie jeść, przychodzi pora na stałe posiłki, np.: kleik ryżowy/kukurydziany, kaszkę ryżową/mleczną/manną, przeciery owocowe lub owocowo-warzywne, pierwsze zupki i obiadki. Rozszerzanie około 6 miesiąca życia wiąże się z brudzeniem się dziecka i wszystkiego dookoła. Kiedy niemowlę ma 7-9 miesięcy zazwyczaj już pewnie siedzi, więc można je karmić na krzesełku do karmienia.

Dlaczego warto kupić krzesełko do karmienia?

Maluszki uwielbiają próbować nowych smaków. Karmienie ich zazwyczaj oznacza brudne ubranie rodzica, plamy na fotelu, czy kanapie. Dziecko powinno próbować samodzielnie jeść łyżeczką około 10-12 miesiąca życia. Taki posiłek staje się dla pociechy przyjemnością. Krzesełko do karmienia dla dzieci to produkt praktyczny i bardzo potrzebny w rozwoju bobaska. Dzięki niemu maluch uczy się trudnej sztuki samodzielnego jedzenia, a rodzic ma wolne ręce i może skupić się na swoim posiłku. Krzesełko do karmienia umożliwia wspólne spędzenie czasu przy stole, co pozytywnie wpływa na relacje rodzinne. Dziecko zasiadając przy stole z rodziną, uczy się, że posiłek to wyjątkowy czas, kiedy wszyscy domownicy starają się być razem, rozmawiać i pielęgnować więzi rodzinne.

Drewniane krzesełka do karmienia

Krzesełka muszą mieć wszystkie atesty bezpieczeństwa. Są odpowiednie zabezpieczenia (barierka), aby dziecko nie wypadło z krzesełka. Wiele modeli jest regulowanych i można je dostosowywać do potrzeb rosnącego maluszka. Posiadają też pasy, które mogą podtrzymać dziecko, które nie siedzi pewnie. Chętnie wybierane są drewniane krzesełka do karmienia ze względu na trwałość, uniwersalny wygląd, który pasuje do każdego wnętrza. Krzesełko zachwyca swoim designem i niepowtarzalną strukturą.

Stabilność krzesełka

Krzesełko do karmienia znacząco ułatwia życie rodzicom i daje wiele radości z pierwszych stałych posiłków dla maluszków. Zwiększa stabilność podczas posiłku. Większość modeli posiada specjalną tackę – coś w rodzaju stolika, na którym można położyć miseczkę z jedzeniem i dziecko może próbować samodzielnie nabierać posiłek na łyżeczkę. Krzesełka dostępne w sklepie Bamboli dostępne są w różnych kolorach i kształtach.

Krzesła do karmienia to wygoda dla rodziców i ogromna radość z jedzenia dla dzieci. Są to produkty funkcjonalne, wykonane z myślą o małych dzieciach i spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa. Potwierdzają to certyfikaty i opinie zadowolonych rodziców. Krzesełko nadaje się dla dzieci od szóstego miesiąca życia do mniej więcej trzech lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Jak urządzić pokój dla dziecka ?

Aranżacja pokoju dziecka to zdecydowanie zadanie, które wymaga przemyślenia oraz zastosowania funkcjonalnych rozwiązań. Chcąc stworzyć wnętrze przyjazne dziecku trzeba zastosować odpowiednie meble, zadbać o oświetlenie. Musimy zaaranżować miejsce do nauki…
View Post

Tkaniny na mundury – jakie wybrać?

Odzież mundurowa to ubranie specjalnego przeznaczenia, gdzie jakość ma ogromne znaczenie. Musi być trwała, solidna , funkcjonalna, wygodna oraz elegancka. Odzież mundurowa musi być szyta według wymagań branżowych poszczególnych służb…
View Post

Materac pojedynczy czy podwójny?

Sen ma kolosalne znaczenie dla organizmu, ponieważ wypoczywa nasze ciało i umysł. Głęboki sen daje pewność regeneracji, która jest niezbędna dla wypoczynku i prawidłowego funkcjonowania. Na jakość snu największy wpływ…
View Post