Gniazdka Berker – do jakich wnętrz są wybierane?

Gniazdka Berker – do jakich wnętrz są wybierane?

Gniazdka elektryczne Berker – niemiecka solidność, oryginalny design.

Są niezawodne i bezpieczne. Świetnie wpisują się w wiele aranżacji, stanowiąc ich doskonałe dopełnienie. Gniazdka Berker, bo o nich mowa, łączą w sobie najwyższą jakość i stylowy design. Nic więc dziwnego, że osprzęt elektroinstalacyjny niemieckiej marki z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Do jakich wnętrz pasują gniazdka elektryczne Berker? Zapytaliśmy ekspertów!

Czasy, kiedy gniazdkom elektrycznym nie poświęcało się wcale uwagi, dawno już minęły. Dziś są one ważnym elementem aranżacji. I nie ma w tym nic dziwnego. Rosnąca ilość elektroniki użytkowej generuje większe zapotrzebowanie na ilość gniazdek. A te z kolei nie są już ukrywane za szafkami i kanapami. Wręcz przeciwnie – czasem eksponowane są w najbardziej widocznych miejscach. W takich sytuacjach z powodzeniem sprawdzają się gniazdka elektryczne Berker. Oprócz solidności i bezproblemowego montażu, rozwiązania te są cenione za świetny, wysublimowany i dopracowany w każdym calu design. Różnorodność ramek sprawia, że bez problemu można dopasować gniazdko do kolorów aranżacji czy do stylu wnętrza. Jest to tym bardziej zasadne, że marka w każdym sezonie przygotowuje propozycje zarówno dla miłośników nowoczesnych trendów, jak i dla fanów klasyki.

Gniazdka elektryczne Berker – niezrównane w nowoczesnych aranżacjach

Gniazdka Berker znakomicie odnajdują się w modernistycznych przestrzeniach. Numerem jeden są produkty z serii R.1/R.3/R.8 w eleganckich szklanych ramkach. Z jednej strony świetnie komponują się z obecnym we wnętrzu minimalizmem, z drugiej – fantastycznie odbijają świetlne refleksy, optycznie powiększając przestrzeń. W tym samym stylu są utrzymane gniazdka Berker z linii B.7. Z kolei w industrialne przestrzenie udanie wpisują się rozwiązania w metalicznych ramkach. Tworzą doskonałe towarzystwo dla cegły, betonu architektonicznego i odsłoniętych elementów instalacyjnych. Rozwiązania tego typu można znaleźć w serii Berker K.5 czy Berker B.3. Z myślą o najbardziej wysublimowanych gustach powstały z kolei gniazdka elektryczne Berker Q.7 przykuwające wzrok wyjątkowymi ramkami wykonanymi z naturalnych materiałów.

Gniazdka elektryczne Berker – dla fanów klasyki

A jakie gniazdka elektryczne wpiszą się w klasyczne wnętrza? W tej kategorii również nie brakuje ciekawych rozwiązań. Dużą popularnością cieszą się modele z serii Berker Kwadrat dostępne w najbardziej popularnych kolorach. Ich urok podkreśla ponadczasowy, jak sama nazwa wskazuje – kwadratowy kształt ramki. W tradycyjnych aranżacjach świetnie odnajdują się także gniazdka elektryczne Berker Q.1 o aksamitnej powierzchni i lekko zaokrąglonych kątach. Ciekawie prezentują się ponadto rozwiązania Berker K.1 efektownie komponujące się z klasyczną kolorystyką wnętrz, w których nie brakuje drewnianych komód i witryn, pluszowych sof oraz puszystych dywanów. W tradycyjnych aranżacjach coraz częściej spotyka się też gniazdka elektryczne w metalicznych ramkach, przełamujące ponadczasowe trendy nutą nowoczesności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like