Dywany shaggy -  luksusowa miękkość

Dywany shaggy –  luksusowa miękkość

Któż nie lubi czuć miękkości pod nogami? Nasze stopy zasługują na rozpieszczanie po dniu pracy, czy nauki. Dlatego warto wybrać dywan shaggy, który cechuje  się długim włosem. Stąpając po nim, czujemy, że stopy odpoczywają, jest nam wygodnie i miękko. Już na pierwszy rzut oka, dywan shaggy wygląda na przytulny.  Długi włos świetnie izoluje zimno od naszych stóp. Warto go kupić, jeżeli mieszkamy w domu bez centralnego ogrzewania, ponieważ nawet w chłodny poranek nogi nie odczują niskiej temperatury pomieszczenia.

Kudłaty dywan  – ciekawa dekoracja i umilacz wnętrza

Dywany z długim włosiem to pomysł niebanalny, prezentują się bardzo elegancko, a jednocześnie tworzą przytulne wnętrze  i dlatego  najczęściej wybierane są do sypialni. Ocieplają chłodną podłogę.  Skutecznie wyciszają i tłumią odgłosy wytwarzane podczas chodzenia. Szeroki przekrój modeli, deseni oaz tekstur daje możliwość dobrania dywanu shaggy do konkretnego wnętrza.

Dywany shaggy są bardziej narażone na zabrudzenia niż ich odpowiedniki z krótszym włosiem Ze względu na swoją  strukturę  i unikalne wzornictwo dywan ten powinien znajdować się w miejscu, gdzie nie będzie narażony na zabrudzenia. Dzięki obecności syntetycznych włókien tego typu dywany  można barwić na dowolny kolor. Oznacza to, że duży wybór modeli o wysokiej jakości.

 Dywany włochacze dla dzieci

Dywan typu shaggy przez najmłodszych określane są jako kudłate czy włochate. Dzieci je uwielbiają. Lubią otaczać się miękkimi przedmiotami, do których można się przytulić.  Dywan shaggy ze względu na miękką strukturę fantastycznie sprawdza się jako sfera dziecięcej zabawy i wypoczynku.  Ochroni przed zimną, twardą posadzką i skutecznie zabezpieczy podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami, które mogą powstać podczas zabawy. Tak miękki dywan świetnie amortyzuje upadki dzieci. Dlatego położenie go w pokoju ruchliwego przedszkolaka, to pomysł wart uwagi.  Szeroka oferta wzorów obejmuje także modele dziecięce, które są bajecznie kolorowe i wesołe, a jednocześnie eleganckie.

Mała, codzienna chwila przyjemności

Dywany shaggy są przyjemne w kontakcie z ciałem. Dobrym miejscem na ich eksponowania tego uroczego i zachwycającego elementu aranżacyjnego jest przestrzeń w pobliżu łóżka, gdzie sprawdzają się jako dywaniki sypialniane albo tuż przy kanapie w pokoju dziennym.  Mały, okrągły dywan shaggy nadaje do wykorzystania w salonie jako dywanik pod stolik kawowy.

 O ich świetnej jakości świadczy fakt, że producent dywanów daje na nie gwarancję i aż 100 dni na zwrot zakupionego towaru. Miękki dywan uprzyjemnia dzień.  I to jest sekret jego popularności.  Sprawia odrobinę problemów z czyszczeniem i dlatego należy dokładnie przeczytać instrukcję czyszczenia. Dywan shaggy nie jest polecany do domu, w którym mieszkają zwierzęta, gdyż zbieranie sierści z włochatego dywanu jest kłopotliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like