Sypialnia jak ze snu

2 komentarze

wyposażenie

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że od tego, jak urządzona jest nasza sypialnia, w dużej mierze zależy jakość naszego snu. Wiadomo, można spać na kanapie, na materacu na podłodze, ale wiadomo również, że prawdziwy relaks kojarzy się nam z wielkim łóżkiem, przytłumionym światłem, mnóstwem poduszek oraz przytulnymi tekstyliami. Wyposażenie sypialni to zatem coś, od czego zależy nasz komfort psychiczny, to, czy damy sobie szansę na prawdziwy relaks.

 

Modnie i wygodnie

 

Trendy w aranżacji wnętrz sypialnianych jest całe mnóstwo. Wszystko zależy od nas: od tego, czy wolimy klasykę czy nowoczesność, żywe kolory czy klasyczne biele i szarości, czy chcemy sypialni romantycznej czy w surowym stylu. W przypadku tego pomieszczenia jak nigdzie indziej wszystko jest zależne od nas: kuchnię dzielimy z resztą rodziny, salon z gośćmi, zatem także ich wygoda i komfort są ważne przy ich aranżowaniu. Przy planowaniu sypialni jesteśmy ważni tylko my i nasza druga połówka, o ile taką posiadamy. Możemy zatem popuścić wodze fantazji i stworzyć wnętrze, które będzie odzwierciedlało nasze potrzeby i odpowiadało na wszystkie pragnienia, nasz własny, prywatny azyl, do którego nikt poza nami nie będzie miał wstępu.

 

Komfortowy sen

 

Jeżeli spojrzeć praktycznie, wystrój wnętrz, jeśli chodzi o sypialnię, nie jest aż tak istotny w gruncie rzeczy: najważniejsze to mieć wygodny materac o dostosowanym do nas poziomie miękkości. Wbijające się w żebra sprężyny nawet w najpiękniejszej sypialni nie pozwolą nam dobrze wypocząć.

2 komentarze

  1. Halinka

    hola hola to jak to w końcu jest? 😉 wyposażenie wyposażeniem, nastrój nastrojem, grunt że mamy materac dobry? Chyba się autor nie mógł zdecydować!

  2. Tadeusz

    każdy, nawet najdroższy materac prędzej czy później nadaje się już tylko do wymiany. Aby dobrze nam się spało trzeba średnio co 5 lat kupować nowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *