Łazienka dopasowana do potrzeb

2 komentarze

aranżacja wnętrz

Mówi się, że łazienka jest najgorsza jeśli chodzi o poziom trudności przeprowadzenia remontu. To prawda: mnóstwo tam przeróżnych instalacji i cała masa kafli, których układanie jest o wiele trudniejsze od malowania ścian czy kładzenia paneli. Dodatkowo sprawę utrudnia fakt, że większość z nas posiada małe, o ile nie mikroskopijne, łazienki. Na szczęście nawet na tak ograniczonej przestrzeni można wyczarować prawdziwe cudo.

Dwa w jednym

 

Decydując się na remont niewielkiej łazienki trzeba całość bardzo dobrze, dokładnie przemyśleć, rozpisać i zaplanować. To ogromnie ważne, by prace prowadzić w odpowiedniej kolejności, ale wcześniej, aby dokładnie wiedzieć, czego chcemy. Klucz do sukcesu to sprytne łączenie naszych wymagań. Na przykład: jeśli chcemy i wannę i prysznic, warto zdecydować się na wannę ze szklanym parawanem i zamontować do tego zestaw prysznicowy. Jeśli chcemy w łazience i toaletę i bidet, kupmy toaletę z bidetem. Jeżeli zależy nam na wieszaku na ręczniki, zdecydujmy się na kaloryfer z rurek, na których możemy je powiesić. Kompaktowość to idealny pomysł na aranżację wnętrz, zwłaszcza łazienek.

Przechowywanie

 

Także jeżeli chodzi o przechowywanie w łazience liczą się sprytne rozwiązania. Dobrze jest wykorzystywać w tym celu miejsca nietypowe, jak na przykład drzwi czy też miejsce pod kaloryferem. Należy pamiętać jednak o jednolitej kolorystyce. W innym przypadku, jeżeli w małym pomieszczeniu damy zbyt wiele kolorów, musimy liczyć się z tym, że nie uzyskamy odpowiedniego efektu eleganckiego wnętrza.

2 komentarze

  1. Gracjan

    kaloryfer z rurek na ręczniki? Chyba chodziło raczej o wieszanie ich w pionie, ile ich na takim kaloryferze może się zmieścić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *