Gabinet

2 komentarze

aranżacja wnętrz

Gabinet to pomieszczenie, które powoli wraca znów do łask. Wyposażenie takiego wnętrza jest dziś zupełnie inne niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. To już nie siedziba pana domu, a miejsce służące do pracy. W czasach, gdy coraz więcej osób pracuje zdalnie, prowadzi w domu własne firmy albo po prostu przynosi pracę do domu, gabinet staje się coraz bardziej niezbędny. Warto zaaranżować takie wnętrze także u siebie.

 

Miejsce do pracy

 

Wystrój wnętrz w przypadku gabinetu to bardzo otwarta kwestia. W zasadzie wszystko zależy od naszej wyobraźni, od naszych potrzeb i wyczucia stylu. Jedyna rzecz, która na pewno musi się w nim znaleźć, to biurko, ale to, czy będzie to biurko, stolik, stół, deska kreślarska czy stolik na kółkach to już tylko i wyłącznie nasz wybór. Gabinet można urządzić w zupełnie dowolnym stylu – romantycznym, tradycyjnym, surowym, męskim… Możliwości jest całe mnóstwo, ponieważ sklepy z wyposażeniem wnętrz znajdują się niemalże na każdym kroku i mogą się poszczycić niezwykle szeroką oraz różnicowaną ofertą. Dzięki temu każdy może urządzić swoje miejsce do pracy dokładnie tak, jak tego pragnie.

 

Papierkowa robota

 

Tego rodzaju pomieszczenie przyda się nie tylko do pracy zarobkowej. Współcześnie w gabinetach ludzie zajmują się także wszystkimi kwestiami związanymi z prowadzeniem gospodarstwa domowego, takimi jak na przykład płacenie rachunków, odpowiadanie na pisma i tak dalej. Dobrze jest mieć  takie miejsce w swoim domu: dzięki niemu z pewnością będziemy mieć większy porządek w papierach.

2 komentarze

  1. Kasi_aa

    Mnie tam gabinet kojarzy się głównie ze starszymi panami, cygarami i mnóstwem książek. Chyba za dużo Jane Austen przeczytałam w swoim życiu ;D

  2. Gregory

    nie pogardziłbym takim gabinetem; tylko czy ktoś w bloku ma na niego miejsce? Albo w kamienicy? Chyba tylko w willach by się na niego znalazło trochę przestrzeni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *